KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14676312
nr 1467 6312
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 65/310, figurer. Bildmått: 46x34cm, yttermått inklusive ram: 64x51cm
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:16:40
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson